Site Haritası Anasayfa İletişim Bilgileri
FacebookTwitterRSS

Hizmet Politikamız

Pazara sunduğumuz tüm ürünlerin, üretim ve tüketiciye ulaşım aşamalarında kalite ve gıda güvenliği standartlarımızdan taviz vermemek...

Erdem Toptan Gıda, 1940 yıllarda Ali Erdem tarafından kurulan firmamız 1965 yılında kurumsallaşarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, müşteriye yerinde hizmet sağlamak için pazarlama ve dağıtım ekibi kuruldu. Türkiyenin lider kuruluşlarının distribütörlüğünü yürüterek bu günlere ulaşmış bulunmaktayız.

 
      Şehir merkezinde 300 m2  lik satış yerimiz,2000 m2 kapalı ve 3000 m2 açık alanlı depomuzla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gıda hijyeni konusunda gerekli koşullar sağlanarak A sınıfı depolama belgesine sahip olunmuştur.  100 m2  soğuk hava depomuz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.
 
       Firmamız, 1200 ürün çeşidiyle 2000 farklı noktaya sorunsuz hizmet götürmenin mutluluğunu yaşıyor.12 Adet binek ve çeşitli tonajlarda 5 adet sevkiyat aracımızla hizmet vermekteyiz.
      Ayrıca Manisa Akhisar ilçesi Zeytinliova beldesinde 500 m2 kapalı alanda 120 ton siyah zeytin 60 ton yeşil zeytin üretim kapasiteli işletmemizle de faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın sahip olduğu zeytinliklerden toplanan zeytinler 30 yıldır hiçbir katkı maddesi kullanılmadan işlenerek tüketicilere sunulmaktadır.
Elli yıldır Kazan ve Kazandır ilkesini prensip edinerek bu ilkeyi bütün personelimize ve yöneticilerimize aktararak Manisa il ve ilçelerinde öncü bir firma haline geldik.
 
      Sağladığımız bu güveni ve itibarı korumak için öz veriyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamızın hedefi, yakaladığı başarıyı yeni kuşaklara aktarabilmektir.